Eyedea Recognition s.r.o.

Eye Guard

EyeGuard - Nezávislý strážce Vašich fotografií

Chráníte Vaše klienty před porušováním autorských práv? Vyzkoušejte EyeGuard, nezávislou a prověřenou ochranu pro Vaši databázi obrázků. Nabízíme produkt, který je individuálně šitý na míru fotobankám.

Hlavní rysy:

"Proč bych měl platit za obrázky?" To je to co si dnes mnoho lidí myslí. Jednoduše použijí obrázkový vyhledávač a vemou první fotku, kterou uvidí. Co si o tom myslí Vaši platící klienti a Vaši poskytovatelé obsahu? Ukažte jim, že Váš business myslíte vážně. Nabízíme Vám perfektní nástroj k ochraně Vašich obrázků před neoprávněným použitím a porušením autorských práv.

Na základě Vašich potřeb a preferencí sestavíme specializovaný server, který bude procházet web a hledat obrázky porušující Vaše autorská práva. I když Vaše obrazová databáze bude obsahovat přes 10 miliónů fotek, EyeGuard bude stále schopen nalézt Vaše fotky mezi miliardami obrázků zveřejněných na internetu.

Použitím silného webového rozhraní můžete porovnat a vyhodnotit objevené shody s obrázkem z Vaší databáze. EyeGuard dokáže rozpoznat Vaše fotky dokonce i když jsou oříznuté, zmenšené, ztmavlé nebo jinak upravené.

Eyedea Recognition je nezávislou IT společností, která není vlastněna nebo spojena s žádnou fotobankou. Nabízíme Vám řešení šité na míru, které není vázané na Vaši potencionální konkurenci, čímž je zabráněno střetu zájmů v případě vašich citlivých obchodních dat.

Reference:

Isifa logoIsifa Image Service s.r.o.
CTK logoČeská tisková kancelář
Profimedia logoProfimedia a.s.

Chcete vědět více?

Kontaktujte nás e-mailem na info@eyedea.cz.