O nás

O Eyedea

Eyedea Recognition vyvíjí technologie pro rozpoznávání objektů v obraze založených na strojovém učení a umělé inteligenci, které dodává partnerům po celém světě. Společnost založilo v roce 2006 několik výzkumníků z ČVUT jako její spin-off a úplně prvním produktem byl software pro rozpoznávání registračních značek automobilů.

Na koho se obrátit:

Martin Urban

CEO

info@eyedea.ai

Luboš Král

Business Director

info@eyedea.ai

Helena Chalupová

Office Manager + HR

info@eyedea.ai

Filip Kachnič

Business Manager

info@eyedea.ai

Václava Parkánová

PR Manager

info@eyedea.ai

Zakladatelé

Martin Urban

CEO

Martin Urban je bývalý výzkumný pracovník Centra strojového vnímání na FEL ČVUT v Praze, kde pracoval na algoritmech pro rozpoznávání objektů, strojovém učení a 3D rekonstrukci. Je spoluzakladatelem společnosti Eyedea Recognition s.r.o. a od roku 2006 jejím jednatelem.

Jiří Matas

Chief Research Officer

Je profesorem na FEL ČVUT v Praze a vedoucím skupiny vizuálního rozpoznávání. Podle žebříčku Research.com je nejlépe hodnoceným českým informatikem. Publikoval přes 200 článků v recenzovaných časopisech a na konferencích, jeho h-index je podle Google Scholar 87. Od roku 2017 působí jako garant vědecké rady Neuron v oblasti informatiky.

Vojtěch Franc

Chief Research Advisor

Odborný asistent na FEL ČVUT v Praze, expert na strojové učení a optimalizaci. Publikoval více než 50 článků v recenzovaných časopisech a na konferencích a jeho h-index je podle Google Scholar 25.

CSR

Podporujeme neziskové projekty a organizace, které jsou důležité pro zdravou společnost, ve které chceme žít.

PR Manager: info@eyedea.cz

více

Etický kodex

Směřování společnosti i chování zaměstnanců je vedeno naším interním etickým kodexem.

více

V médiích

Eyedea v médiích. Přečtěte nebo poslechněte si něco o nás.

více

Reference