Artificial Intelligence for Visual Recognition

 •  
  Doprava
 •  
  Biometrie
 •  
  Anonymizace
 • 18 LET
  5 KONTINENTŮ
  37 ZEMÍ
  239 KLIENTŮ

  Dopravní produkty

  Pokročilé AI rozpoznávání výrobce a modelu vozidla (MMR), čtení registračních značek (ANPR), čtení pro lidské oko nečitelné registrační značky (F-ANPR) a další.

  Všechny produkty pro dopravu

  Biometrie

  AI software pro detekci tváří, rozpoznávání atributů (věk, pohlaví, emoce atd.) a biometrickou identifikaci.

  Více

  Anonymizace

  Anonymizace obrazových dat. Znečitelnění lidských tváří a registračních značek vozidel tak, aby Vámi ukládaná obrazová data vyhovovala GDPR.

  Více

  Řešení na míru

  Dodáváme také AI řešení pro analýzu obrazu, rozpoznávání a trackování objektů vzniklé na míru a dle specifických projektových požadavků.

  Detekce objektů a tracking

  Rychlá detekce zájmových objektů ve videosekvencích a jejich trackování.

  Video ve videu

  Rychle detekuj a rozpoznej krátké videosekvence (např. reklamy) ve vysílání.

  Vyhledávání v obrazových databázích

  Prohledej databázi s milióny snímků a nalezni snímky s totožným nebo podobným objektem nezávisle na úhlu pohledu, světelných podmínkách atd.

  Sledování očních pohybů

  Sw nástroj pro detekci a trackování oční duhovky a zorničky, určení místa pohledu.

  Novinky

  06-11-2024| news

  Eyedea na ROADPOL Operational Working Group

  Naší prezentací inovativních řešení s názvem „Zvýšení bezpečnosti provozu pomocí technologie AI“ na ROADPOL Operational Working Group ukážeme, jak umělá inteligence a strojové učení mohou výrazně zlepšit bezpečnost silničního provozu.

  ROADPOL je síť evropských dopravních policií vedených vysokými policejními důstojníky, jejímž cílem je snížit počet úmrtí a vážných zranění na evropských silnicích.

  05-30-2024| news

  Pozvánka na přednášku našich kolegů na ISS World Europe Conference 2024

  Přijďte si poslechnout zakladatele Eyedea, kteří jsou zároveň výzkumnými pracovníky ČVUT, Vojtěcha France a Jiřího Matase, na odborné setkání ISS World Europe Conference 2024. Mimo jiné představí i to, jak naše produkty těží z pokročilých akademických znalostí z oblasti strojového učení.

  Celý článek
  04-29-2024| news

  Čtyři dny na veletrhu Intertraffic

  I letos se Eyedea zúčastnila veletrhu Intertraffic v Amsterdamu. Byly to čtyři dny plné obohacujících setkání. Mohli jsem představit nejnovější zlepšení u našich produktů a hlavně nový cloudový servis trafficeye.ai. Koukněte na pár fotek z akce.

  Celý článek
  04-10-2024| news

  Eyedea na veletrhu Intertraffic

  Tak jako před dvěma lety, chystáme se i letos na veletrh Intertraffic do Amsterodamu. Snad se tam s vámi také potkáme? 16.-19. dubna v RAI Amsterdam.

  Celý článek
  04-09-2024| news

  Eyedea na Frontex Industry Days

  Eyedea představí 11. dubna svá inovativní řešení na akci Frontex Industry Days. Předvedeme orgánům činným v trestním řízení z agentury Frontex, evropských členských států, Interpolu a Europolu, jak naše technologie automatického rozpoznávání registračních značek (ANPR) a rozpoznávání značek a modelů (MMR) mohou zlepšit správu hranic.

  01-18-2024| news

  Produktová vylepšení

  Představujeme nová vylepšení u softwarů pro rozpoznávání výrobců a modelů aut (MMR), čtení registračních značek (ANPR) i Forensic ANPR pro analýzu lidským okem nečitelných RZ. Detaily najedete na stránkách jednotlivých produktů.

  Celý článek
  11-29-2023| news

  Prezentace celnímu týmu expertů

  Eyedea Recognition, jako přední poskytovatel AI technologií, představila své schopnosti automatického rozpoznávání registračních značek (ANPR) a rozpoznávání modelů značek (MMR) celnímu týmu expertů pro východní a jihovýchodní pozemní hranice (CELBET).

  Celý článek
  11-23-2023| news

  Nová posila týmu Eyedea

  Filip Kachnič dlouhodobě působí v oblasti kybernetické bezpečnosti jako bussines manager. V rámci své nové role v Eyedea se bude věnovat vyhledávání a rozšiřováni nových možností spolupráce s našimi klienty. V minulosti se zabýval digitální forensikou jak z pohledu firemního rozvoje, tak výzkumu.

  11-09-2023| news

  Eyedea vyhrála veřejnou zakázku

  Eyedee se podařilo vyhrát veřejnou zakázku Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje na softwary rozpoznávání registračních značek vozidel a modelů a výrobců aut. Jsme rádi, že můžeme přispět k vyšší bezpečnosti v dopravě.

  03-24-2023| news

  Nejlépe hodnoceným českým informatikem je Prof. Jiří Matas

  Nejlépe hodnoceným českým informatikem dle žebříčku Research.com je zakladatel Eyedea Recognition Prof. Jiří Matas. ČVUT, se kterou úzce spolupracujeme, je na 5. příčce v hodnocení evropských univerzit v oblasti počítačového vidění.

  Více vám poví Lupa.cz

  Další novinky

  Reference