Artificial Intelligence for Visual Recognition

 •  
  Doprava
 •  
  Biometrie
 •  
  Anonymizace
 • Dopravní produkty

  Pokročilé AI rozpoznávání výrobce a modelu vozidla (MMR), čtení registračních značek (ANPR), čtení pro lidské oko nečitelné registrační značky (F-ANPR) a další.

  Všechny produkty pro dopravu

  Biometrie

  AI software pro detekci tváří, rozpoznávání atributů (věk, pohlaví, emoce atd.) a biometrickou identifikaci.

  Více

  Anonymizace

  Anonymizace obrazových dat. Znečitelnění lidských tváří a registračních značek vozidel tak, aby Vámi ukládaná obrazová data vyhovovala GDPR.

  Více

  Řešení na míru

  Dodáváme také AI řešení pro analýzu obrazu, rozpoznávání a trackování objektů vzniklé na míru a dle specifických projektových požadavků.

  Detekce objektů a tracking

  Rychlá detekce zájmových objektů ve videosekvencích a jejich trackování.

  Video ve videu

  Rychle detekuj a rozpoznej krátké videosekvence (např. reklamy) ve vysílání.

  Vyhledávání v obrazových databázích

  Prohledej databázi s milióny snímků a nalezni snímky s totožným nebo podobným objektem nezávisle na úhlu pohledu, světelných podmínkách atd.

  Sledování očních pohybů

  Sw nástroj pro detekci a trackování oční duhovky a zorničky, určení místa pohledu.

  Novinky

  01-18-2024| news

  Produktová vylepšení

  Představujeme nová vylepšení u softwarů pro rozpoznávání výrobců a modelů aut (MMR), čtení registračních značek (ANPR) i Forensic ANPR pro analýzu lidským okem nečitelných RZ. Detaily najedete na stránkách jednotlivých produktů.

  Read whole article
  11-29-2023| news

  Prezentace celnímu týmu expertů

  Eyedea Recognition, jako přední poskytovatel AI technologií, představila své schopnosti automatického rozpoznávání registračních značek (ANPR) a rozpoznávání modelů značek (MMR) celnímu týmu expertů pro východní a jihovýchodní pozemní hranice (CELBET).

  Read whole article
  11-23-2023| news

  Nová posila týmu Eyedea

  Filip Kachnič dlouhodobě působí v oblasti kybernetické bezpečnosti jako bussines manager. V rámci své nové role v Eyedea se bude věnovat vyhledávání a rozšiřováni nových možností spolupráce s našimi klienty. V minulosti se zabýval digitální forensikou jak z pohledu firemního rozvoje, tak výzkumu.

  11-09-2023| news

  Eyedea vyhrála veřejnou zakázku

  Eyedee se podařilo vyhrát veřejnou zakázku Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje na softwary rozpoznávání registračních značek vozidel a modelů a výrobců aut. Jsme rádi, že můžeme přispět k vyšší bezpečnosti v dopravě.

  03-24-2023| news

  Nejlépe hodnoceným českým informatikem je Prof. Jiří Matas

  Nejlépe hodnoceným českým informatikem dle žebříčku Research.com je zakladatel Eyedea Recognition Prof. Jiří Matas. ČVUT, se kterou úzce spolupracujeme, je na 5. příčce v hodnocení evropských univerzit v oblasti počítačového vidění.

  Více vám poví Lupa.cz

  12-21-2022| news

  Přelomové změny v nové verzi MMR 2.20.0

  Prosincová verze MMR SDK 2.20.0 přináší novou funkci, která rozpozná další znaky vozidel tzv. TAGy. Příkladem rozpoznávaných TAGů jsou sanitky, policejní nebo hasičské vozy, karavany, pickupy, vozidla převážející kmeny nebo vozidla převážející zvířata.

  Read whole article
  11-30-2022| news

  Eyedea na konferenci SME Assembly 2022

  Eyedeu jsme prezentovali na konferenci EXPO SME Assembly 2022, kterou pořádalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ve spolupráci s Evropskou komisí v rámci předsednictví České republiky v Radě EU a která proběhla 29. listopadu v prostorách O2 Universum.

  08-11-2022| inmedia

  Čeští odborníci na kyberkriminalitu předali své zkušenosti ukrajinským kolegům

  Jsme opravdu rádi, že naše znalosti mohou pomoci ukrajinské policii zefektivnit vyšetřování kyberkriminality, Více na stránkách Ministerstva vnitra.

  06-28-2022| news

  Nová verze produktu MMR - Make and model recognition

  Vydána nová verze MMR SDK. Verze 2.12.0 rozpoznává také nové modely vozů z roku 2022 pro trh EU, Severní Ameriky, Asie a Austrálie.

  04-19-2022| inmedia

  Diskuze o použití face recognition ve válce na Ukrajně

   ČT24

  Martin Urban v diskuzi o technologiích pro rozpoznávání tváře používaných ve válce na Ukrajině.

  V programu 90’ČT24

  Další novinky

  Reference